Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Market Tasarımı

Anasayfa » Market Tasarımı

Market Tasarımı Nasıl Olmalı?

Açmayı düşündüğünüz veya tadilatını yaptırmak istediğiniz marketiniz mi var? O zaman size yardımcı olabiliriz. Önce marketinizin 2D ve 3D çizimleriyle tasarımını yapıyoruz. Bunu yaparken marketin tasarımının şıklığını dikkate alıyoruz. Bunun yanı sıra, müşterilerin aradıklarını bulabilecekleri bir tasarım olması için planlıyoruz. Aynı zamanda sizin de isteklerinize tam olarak cevap vermesi için tüm faktör ve detayları dikkate alıyoruz. Ayrıca unutmamak gerekir ki her tasarım bir değildir. Yani ilk şunun kararını vermelisiniz; gelişi güzel dizayn edilmiş ve yerleştirilmiş bir market tasarımı mı yoksa tecrübeli bir firmanın mimar ve teknik ekibi tarafından yapılmış tasarım mı?

Yapılan market tasarımlarının onay süreci tamamlandığında hemen işe koyuluyoruz, üretim gücümüzle tasarımları bire bir uyguluyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Böylelikle marketinizi daha işlek ve keyifli bir alana çeviriyoruz.

Market Tasarımı

Market Tasarımlarımız Hangi İşletmeleri Kapsıyor?

Market tasarım hizmetimiz tüm market çeşitlerini kapsamaktadır. Süpermarket, hipermarket, küçük market, mega market, gross market, discount market,  dragstore ve micro market. Büyüklük, konum, şekil ayırmaksızın tüm marketlere tasarım ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Market dizaynında lider firmayız.

Neler Yapıyoruz?

Marketinizin her noktasında farklı çözümler sunuyoruz. Bunlardan bazıları şu şekilde; şarküteri-kasap reyonu, manav reyonu, market raf sistemleri, ahşap raf ve reyonlar, stantlar, orta bazalar, bakliyat reyonu, baharat reyonu, kuruyemiş reyonu, kasa üstü dekorlar, alın dekorları, unlu mamuller ve ekmek reyonu, tavan dekorları, kolon kaplamaları ve markete dair daha bir çok detayda çözümler sunuyoruz.

Nerelerde Market Tasarımı Yapıyoruz?

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye‘ye hizmet vermekteyiz. Ayrıca Almanya, Belçika, İsviçre, Fransa, Türkmenistan, Azerbaycan, Tunus başta olmak üzere Dünya’nın bir çok yerine market tasarım hizmeti sunmaktayız.

YouTube kanalımızı takip ederek market tasarım videolarımızı izleyebilirsiniz.

MARKET TASARIMI ÖRNEKLERİ

Beğen
[Toplam: 3 Ortalama: 4]
Call Now Button