Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Market Tasarımı

Market Tasarımı

Yeni kurulacak veya tadilat yapılacak marketiniz mi var? Market tasarımı yapan firmayız. Bunun için de milimetre hassasiyetinde ölçüler alıyoruz. Marketinizin 2D ve 3D çizimlerini yapıyoruz. Bu çizim işlemlerini yaparken marketin tasarımının şıklığını dikkate alıyoruz. Şık olmasının yanı sıra, müşterilerin aradıklarını bulabilecekleri tasarım olması gerekiyor. Ayrıca sizin de isteklerinize tam olarak cevap vermesi için tüm faktör ve detayları ele alarak tasarım yapıyoruz. Unutmamak gerekir ki her tasarım bir değildir. Gelişi güzel dizayn edilmiş ve yerleştirilmiş bir market tasarımı mı? Yoksa tecrübeli bir firmanın mimar ve teknik ekibi tarafından yapılmış tasarım mı?

Yapılan market tasarımlarının onay süreci tamamlandığında karşılıklı sözleşme imzalanarak bire bir uyguluyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Böylelikle marketinizi daha işlek ve keyifli bir alana çeviriyoruz.

MARKET TASARIMLARINI NASIL YAPIYORUZ?

ZAMANINDA İŞ BİTİRME

KALİTELİ ÜRÜNLER KULLANIMI

DÜRÜST VE KALİTELİ HİZMET

MODERN VE SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TALEPLERE CEVAP VEREBİLME

DETAYLARI VE FAKTÖRLERİ ÖNEMSEME

TECRÜBE VE BİLGİLERİMİZLE EN İYİYİ ORTAYA ÇIKARMA

MARKET TASARIMLARIMIZ HANGİ İŞLETMELERİ KAPSIYOR?

Market tasarım hizmetimiz tüm market çeşitlerini kapsamaktadır. Süpermarket, hipermarket, küçük market, mega market, gross market, discount market,  dragstore ve micro market. Büyüklük, konum, şekil ayırmaksızın tüm marketlere tasarım ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

NERELERE MARKET TASARIMI YAPIYORUZ?

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye‘ye hizmet vermekteyiz. Ayrıca Almanya, Belçika, İsviçre, Fransa, Türkmenistan, Azerbaycan, Tunus başta olmak üzere Dünya’nın bir çok yerine market tasarım hizmeti sunmaktayız.

YouTube kanalımızı takip ederek market tasarım videolarımızı izleyebilirsiniz.

MARKET TASARIMI ÖRNEKLERİ

Beğen
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Call Now Button
Whatsapp Webten yaz
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayabilirsiniz 📞+902163870123
Veya yazmak için tıklayabilirsiniz 👇