Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Market Tasarımı

Market Tasarımı

Market tasarımı hizmetimizle, yeni kurulacak veya tadilat yapılacak marketler için iç veya dış alanın en iyi şekilde kullanılabilmesi için Milimetre hassasiyetinde ölçüler alarak 2D ve 3D çizimlerini yapıyoruz. Bu çizim işlemlerini yaparken marketin tasarımının şıklığını, müşterilerin aradıklarını bulabilmeleri veya müşteri işletmenin isteklerine tam olarak cevap verebilecek şekilde tüm faktör ve detayları ele alarak tasarımı gerçekleştiriyoruz. Unutmamak gerekir ki gelişi güzel dizayn edilmiş ve yerleştirilmiş bir markete göre tecrübeli bir market tasarım firmasının mimar ve teknik ekibi tarafından yapılmış bir market tasarımı ile her zaman başarı kolay hale getirecektir.

Yapılan market tasarımların onay süreci tamamlandığında karşılıklı sözleşme imzalanarak bire bir uyguluyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak marketinizi daha işlek ve keyifli bir alana çeviriyoruz.

MARKET TASARIMLARINI NASIL YAPIYORUZ?

ZAMANINDA İŞ BİTİRME

KALİTELİ ÜRÜNLER KULLANIMI

DÜRÜST VE KALİTELİ HİZMET

MODERN VE SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TÜM TALEPLERE CEVAP VEREBİLME

TÜM DETAYLARI VE FAKTÖRLERİ ÖNEMSEME

TÜM TECRÜBE VE BİLGİLERİMİZLE EN İYİYİ ORTAYA ÇIKARMA

MARKET TASARIMLARIMIZ HANGİ İŞLETMELERİ KAPSIYOR?

Market tasarımı hizmetimiz marketler, süpermarketler, hiper marketler, küçük, orta ve büyük markatler, mega marketler, gross markatler, Discount Market,  Dragstore ve micro marketler gibi tüm market türlerini kapsamaktadır. Boyut, durum, şekil ayırmaksızın tüm marketlere tasarım ve uygulama hizmeti veriyoruz.

NERELERE MARKET TASARIMI YAPIYORUZ?

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye‘ye market tasarımı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Almanya, Belçika, İsviçre, Fransa, Türkmenistan, Azerbaycan, Tunus ve Dünya’nın her yerine market tasarımı hizmetini sunmaktayız.

MARKET TASARIMI ÖRNEKLERİ

Beğen
[Total: 2 Average: 5]
Call Now Button
Dekomika Dizayna Yaz
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?