Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Ahşap Kolon Kaplama

Anasayfa » Ahşap Kolon Kaplama

Neden Ahşap Kolon Kaplama

Kolon kaplama bir çok yerde kullanılır. Bu kaplamaların ahşap olmasının bir çok sebebi vardır. İşletmeler için dekorasyon yapılırken en çok kullanılan malzemelerden biri ahşap olmaktadır. Ahşap malzemenin seçiminde ise çok kararsız kalan işletmeler bu noktada mutlaka profesyonel bir destek almalıdır. Çünkü dekorasyon konusunda hizmet sunan firmalar size bu daha çok yardımcı olacaktır. Burada önemli olan detay, ahşabın malzemesi olmaktadır. Bu nedenle kullanılması gereken ahşapların ladin, çam veya çınar gibi dayanıklı ağaçlardan yapılmış olması gerekir.

Kolon kaplamanın en çok kullanıldığı yerlerden biri de mağaza içerisinde yer alan kolonlar olmaktadır. Ortama hem estetik anlamda güzel bir hava katarlar hem de dayanıklı yapıları ile uzun süreli olarak kullanım sağlarlar.

Ahşap Kolon Kaplama Aşamaları

Hizmeti alacağınız firma öncelikle ahşap kaplanacak kolonun ölçüsünü ve özelliklerini hesaba alırlar. Net görsel özellikleri alındıktan sonra bilgisayar ortamı üzerinde tasarım sağlanır. Bu aşama içerisinde sizlerin de istekleri ve doğrultusu üzerinde ahşap kaplanacak kolon özel bir görünüme kavuşturulur. Ardından 3D modelleme yapılarak, ahşap kolonunuzun nasıl görüleceği sizlere sunulur. Estetik anlamda göze hoş gelen bir modelde karar kılınır. Bu işlem sayesinde ahşap kaplama yapılacak alanda sizler de önceden bilgi sahibi olmuş olursunuz.

Uzun Ömürlü ve Kaliteli Kolonlar

Ahşap kaplanacak olan kolonların diğer kolon sistemlerine göre daha uzun ömürlü ve sağlam olduğu bilinmektedir. Özellikle en kaliteli ahşap kaplama ve montaj malzemelerini kullanıyoruz. Sizleri ömür boyu kullanabileceğiniz kolonlara kavuşturmuş oluyoruz. Ahşabın bu uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı onu dekorasyon alanında pek çok yerde görmemizi sağlamıştır. Siz de bu ahşap kolon kaplaması yaptırarak kaliteli bir tercih yaptığınızı fark edersiniz.

Market dizaynı ve kolon kaplama bölümü çalışmalarımızdan örneklere bakmak için YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

KOLON KAPLAMA ÖRNEKLERİ

Beğen
[Toplam: 4 Ortalama: 5]
Call Now Button