Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Kafe Dizayn

Anasayfa » Kafe Dizayn

Sosyal Hayatın Aktığı Alanlarda Dikkat Çeken Kafe Dizayn

Kafeler dendiğinde sosyalleşme ve aile ya da arkadaşlarla keyifli zamanlar geçirmek gelir akla. Üstelik çeşitli sosyal aktivitenin yapıldığı bu alanların kullanımı eskilerden şimdiye çok genişledi. Aynı zamanda sosyal alanda soluklanma ihtiyacını bu alanlarda giderme durumu meydana geldi. Kafe dizaynı bu sosyalleşme alanlarında ayrıca öneme sahip. Bu doğrultuda iyi bir dizayn için doğru kurumlardan yardım almalısınız. Sonuç olarak istenen sosyal alanların oluşturduğunuzda tüketicilerin beğenisini kazanırsınız. Böylelikle iyi bir dizayn ile her daim müşterileri kendinize çekmiş olursunuz.

Ortama Farklı Havalar Katalım

Sosyal alanlar çeşitlilik gösterir. Buna bağlı olarak insanların da daha çok tercih ettiği çeşitli aktivite alanları mevcuttur. Bu çeşitli alanların içeriği de değişim gösterirken en fazla vakit geçirilen alan kafeler olarak yer almaktadır. Böylece kafelerin her biri için belirlenen farklı konseptler söz konusudur. Bu konseptler çerçevesinde kafe dizaynı ortaya çıkar. Temaya bağlı olarak koltuk, sandalye, masa, duvar kağıdı, renk, ekipman ve kullanılan her araç gereç dizayna göre şekillenir. Ortaya çıkan dizaynla tüm bunlara erişim de ihtiyaç duyulan bir hizmet alanı olarak yer almaktadır. Biz de bu araç gereçlerin tümüne ulaşmanızı sağlıyoruz. Ve ortaya çıkan dizaynı doğru olarak hayata geçiriyoruz.

Kafe Dizayn ve Fiyatları Hakkında Merak Edilen Bilgiler

Farklı kurumlar tarafından iç mimarlık hizmeti sunulur. Tabi ki kaliteli ve istenen dizaynı uygulayan firmayla çalışmayı düşünürsünüz. Hizmet alacağınız firmanın uzman ve deneyimli kişilerden oluşan bir ekibi olsun istersiniz. Böyle düşünmek tabi ki her işletmecinin hakkıdır. Bunlara cevap verebilen kurumlara ihtiyaç var. Siz de kafe dizaynı yapan böyle bir firma arıyorsanız, size en net cevap verebilen adres olarak buradayız. Merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişim sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz.

Kafe açmanın maliyetini etkileyen bir çok etken vardır. İlk önce dizaynına karar vermek gerekir. Fiyat konusunda ise kesinlik belirtmek mümkün değildir. Çünkü bu fiyatlar, yapılacak olan dizayna, kullanılacak her detaya göre değişkenlik gösterir. En doğru fiyatı alabilmek için bizi arayın, böylelikle projenizi ve projenizin dizaynını hazırlayalım.

Cafe mi Kafe mi?

Çok sık kullanılan Cafe kelimesi Fransızca kökenli bir isim olup “Kahve içilen yer” anlamına gelmektedir. Ayrıca doğru yazılış şekli de “Cafe” değil “Café“dir. Türk Dil Kurumu’na göre ise Kafe “İçecek ve hafif yiyeceklerin satıldığı, bazılarında kapı önlerinde oturacak yerlerin bulunduğu ayaküstü yiyecek yerleri” anlamına gelmektedir.

TDK sözlüğüne göre Türkçede “Kafe” kelimesi vardır. İngilizce Cafe adı verilen işletmelerin Türkçesi “Kafe” şeklinde yazılır.
Dil Derneği’ne göre de Cafe kelimesi Türkçeye artık “Kafe” şeklinde geçmiştir. Cafeteria yerine de Kafeterya demek mümkündür.

Yapmış olduğumuz projelerimizin videolarını izlemek için YouTube kanalımızı takip ediniz.

KAFE FOTOĞRAFLARI

Beğen
[Toplam: 7 Ortalama: 5]
Call Now Button