Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Kasap & Şarküteri Dizayn

Anasayfa » Kasap & Şarküteri Dizayn

Tüketim Ürünleri Olan Hayvansal Gıdaların Satış Noktası Kasap & Şarküteri Dizaynı

Beslenme, insanların en temel ihtiyaçlarından biridir. Çeşitli gıdaların tüketilmesi vücut için önem arz ederken hayvansal gıdalar diğer besinlere oranla daha ön plana çıkmaktadır. Bu hayvansal gıdalar ise belli yerlerden temin edilmektedir. Mesela süte dayalı olarak üretilen gıdalar için şarküteri dediğimiz alanlar vardır. Etin tüketimi için de sağlıklı kesim ve sunum yapan kasaplar söz konusudur. İşte tüm bu gıdaların sunumunda soğuk zincirin kırılmaması gibi önem arz eden kasap ve şarküteriler için dizayn da önemlidir.

Kasap & Şarküteri Dizaynı İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Etlerin sunum ortamı olan kasap tezgâhları ve süt ürünlerinin sunum ortamı olan şarküteri tezgahları oldukça önemlidir. Tezgahların yapısı bu ürünlerin kesim ve sunumuna uygun olması gerekir. Ayrıca dolap sistemlerinin de soğuk zinciri kesmeden gıdanın tüketiciye ulaşmasını sağlayacak özelliklerde olmalıdır. Bu sayede tüketiciye ulaştırılan besinlerin her biri steril ve soğuk zinciri bozulmadan sunulur. Diğer yandan ise reyonların ve dekorun ışıklandırması ürünlerin sunumu açısından özellikle önem arz eder.

Bir Bilenden Hizmet Alınmalı

Her konuda olduğu gibi kasap & şarküteri dizaynı da ayrıca hassasiyet gösterilmesi gereken bir iştir. Bu nedenle de tasarım ve uygulama hizmetini işin detayını “bilen” bir firmadan almalısınız. Dolayısı ile dizayn için tercih edilen kurumu da özenle seçmek herkesin en doğal hakkıdır.

Market dizaynı ve kasap şarküteri bölümü çalışmalarımızdan örneklere bakmak için YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

KASAP ŞARKÜTERİ FOTOĞRAFLARI

Beğen
[Toplam: 4 Ortalama: 5]
Call Now Button