Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Ahşap Raf & Reyonlar

Anasayfa » Ahşap Raf & Reyonlar

Ahşabın Doğallığını Mağazanıza Yansıtın!

Farklı sektörlerden ürünlerin satışının yapıldığı mağazalarda ürünlerin nasıl ve ne şekilde sergilendiği oldukça önemli olmaktadır. Dışarıdan bakıldığında iyi bir izlenim veren bir işletme de olmak istenir. Ayrıca müşteriler,  ürünleri rahatlıkla inceleyebilmelidir. Buna ek olarak müşterinin alışveriş davranışlarını olumlu yönde değiştirecek kadar etkili de olmalıdır. İşte bunun için ahşap raf & reyonlar kullanılarak mağazaların tasarımı yapılmaktadır. Özellikle doğallığı ile dikkat çeken ahşap malzemenin kullanılmasıyla çok güzel mağazalar ortaya çıkmaktadır.

Ahşap Raf ve Reyonlar için Yapılan Uygulamalar

Ahşap raf ve reyonlar daha kolay temizlenir, çok uzun yıllar boyunca dayanıklı kalır, estetik bir görüntüsü vardır. Bunlar en önemli özellikleridir. Ayrıca rafların, reyonların ve ürünlerin ön plana çıkmasını sağlayacak olan ışıklandırmalar yapılabilir. Buna ek olarak metal çizgilerle ahşabın doğallığını ortaya çıkaracak olan müdahaleler yapılabilmektedir. Bu reyonlar ahşap malzemenin sunduğu imkanlar doğrultusunda istenen boyutlarda üretilebilmektedir.

Hangi Ahşap Ürününün Kullanılacağı Neye Göre Seçilir?

Ahşabın yapım sürecinde geniş bir yaratıcılık imkanı vermesi sayesinde birbirinden farklı seçenekler ortaya çıkar. Çok farklı ağaç kullanılarak da özel görünümlü raf ve reyonlar yapılabilmektedir. Aralarında çam, ladin, servi ve kavak gibi daha pek çok farklı ağaç türünün olduğu çeşitli seçenekler kullanılır.

AHŞAP RAF VE AHŞAP REYON ÖRNEKLERİ

Beğen
[Toplam: 6 Ortalama: 4.7]
Call Now Button