Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Restoran Dizayn

Anasayfa » Restoran Dizayn

Restoran Dizayn İşlerinizi Usta Ellere Bırakın!

Gerçekten iyi bir ustalık ve dizayn anlayışı gerektiren restoran dizayn işlerinizi usta ellere emanet edin! Yemekleriniz ne kadar güzel olursa olsun, eğer bir konseptiniz yok ise marka olma şansınız düşük! Kendinize has bir tarz oluşturmak, yemeklerinize verdiğiniz lezzetin hak ettiği ilgiyi görsün istersiniz. Bu konuda çok titiz olmanız size öncelikli tavsiyemizdir.

Ahşap, başlı başına bile restorana bir çok mâna yükleyecektir. Dekomika Dizayn sayesinde şık ve modern bir mekana sahip olmanız çok doğal bir sonuçtur. Sektörde yıllarca hizmet vermiş yetenekli ustalarımız var. Ayrıca proje uzmanlarımız sayesinde istediğiniz sonuca ulaşırsınız. İnsanlar sırf dizaynından dolayı sizi tercih edecekler! Gerisi sizin maharetli ellerinize kalmış…

Restoranla ve kafe bir araya gelerek, kafe&restoran konseptinde mekanlar açılmaktadır. Kafe dizayn çalışmalarımızı da “kafe dizayn” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Fastfood Dükkanı Dekorasyonu

İnsanları mekanıma nasıl çekerim, restoranımı tam potansiyelde nasıl kullanırım? Farklı konseptler ve tasarımlarla, ayrıcalıklı restoran ve fastfood projeleri için bizi arayın. Mekanınızı baştan sona yenileyelim. Tadilat, dekorasyon ve iç tasarım alanında hizmet vermekteyiz.

Fast food dükkanı açmak istiyorum, fast food nasıl açılır? Bunun gibi sorularınıza cevap bulmak için bizi mutlaka arayınız. 

Sushi Restoran Tasarımları

Sushi Restoran

Size özel dizayn edilmiş birbirinden güzel restoranlar arasında sushi restoranları bir başka güzeldir. İşlenmiş metal paneller ve ahşabın birbiri ile etkileşiminden çıkan harika sushi restoran tasarımlarını mutlaka görmelisiniz. 

Restoran dizaynı ve kurulumunda dünyanın her ülkesine hizmet vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz projelerimizin videolarını izlemek için YouTube kanalımızı takip ediniz.

RESTORAN ÖRNEK FOTOĞRAFLAR

Beğen
[Toplam: 8 Ortalama: 4.9]
Call Now Button