Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Dekomika-Dizayn-Hakkımızda

Sektördeki tecrübesi, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile Dekomika Dizayn Dekorasyon & Dış Ticaret Ltd. Şti. Proje, Danışmanlık hizmetleriyle Müşteri memnuniyet politikası içerisinde sürdürdüğü faaliyetini, tecrübeli ekibi ve ekonomik çözümleri ile sektörün lider kuruluşlarındandır.

Ekibimiz sizlerden aldığı güvenle Market Sistemleri ve Mağaza tasarımı sektöründe ürün portföyünü genişleterek tüm Türk Cumhuriyetleri ve Avrupa & tüm Dünya’ya ihracat yapmaktadır.

Sektörde Perakende sektöründe danışmanlık yaparak, çözüm ortakları ile birlikte Projelendirme, 3D Tasarım, Mağaza Tasarım, Mimari çalışmalar ile Anahtar teslim Mağaza ve Marketler yaparak sektörde Anahtar teslim proje çalışması yapan öncü Şirkettir. Çalışma yaptığımız sektörler Süpermarketler, Giyim Mağazaları, Cafe’ler , Pastaneler , Depo Raf Sistemleri, iletişim Mağazaları olmak üzere tüm perakende sektörüne tecrübe sahibidir.

Tasarım ekibimiz ile mağaza konsept çalışmaları yaparak, müşterilerimize yepyeni, farklı, şık, ferah mağazacılığı sağlamaktayız. Yaptığımız Ar-ge yatırımları ve çözüm ortaklarımız ile birlikte perakende sektörünün her zaman ilk tercihi olmaya devam edeceğiz.

Mağaza ve Market Tasarımı, konsept çalışmaları, uygun ekipmanları ve çözüm odaklı personelimiz ile her türlü konuda Destek vermeye hazırız.

Dekomika Dizayna Yaz
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?