Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Market Dizayn

Anasayfa » Market Dizayn

Market Dizaynı

Satış amaçlı kurulan mağazalarda reyon, stant ve vitrinlerin düzenleme işlemleri oldukça önemlidir. Her mağaza farklı sektörlerde hizmet vermektedir. Sektöre göre de farklı ürünlerin satışını yapmakta olan bu mağazalarda ürünlere en uygun biçimde reyon dizaynı yapılmalıdır. Özellikle marketlerde yapılacak reyon ve genel dizayn satışları direkt etkilemektedir. Bu sürece market dizaynı denir. Bu nedenle market dizaynı, alanında uzman kişiler tarafından bir çok farklı dinamiği dikkate alarak yapılmalıdır. Satış stratejisi ve amacına göre ürünlere uygun bir şekilde genel dizayn işlemleri olmalıdır. Buna bağlı olarak da reyonların belirlenmesi sağlanmalıdır. Yapılacak bu işlemlerde bir ekip çalışması olmalı. Ve planlama ile uygulama süresi öncesinde yaratıcı fikirler ortaya konmalıdır. Biz, marketler için genel tasarım yapıyoruz. Ve reyon çalışmalarında profesyonel hizmet sunuyoruz.

MARKET DİZAYNI NASIL YAPILIR?

Market dizaynında uzman firmayız. Deneyimli ekibimiz ile sizlere en başarılı dizayn hizmetini sunuyoruz. Marketlerin başarılı bir şekilde dizayn edilmesini ve reyon dizilimi gibi çalışmaları en başarılı şekilde yapıyoruz. Yapılacak olan bu çalışmalar, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesini ve kolayca bulunarak satın alınmasını sağlar. Ürün satışlarının artmasını tabi ki istersiniz. Müşteriler de istedikleri ürünlerin daha kolay ulaşılır olmasını ister. Bunun gibi bir çok önemli noktaya çözüm sağlayacak bir market dizaynı olmalı. Bunun gibi profesyonel market dizaynı işlemleri tarafımızca başarılı şekilde yapılıyor. Alanında uzman olan ekibimizle sizlere bu konudaki en başarılı çalışmaları sunuyoruz. Marketlerin profesyonel bir çalışma ile dizayn edilmesi ve düzenlenmesi çok önemlidir. Böyle yapılan dizaynla müşterilerin marketinize olan ilgisini arttıracak sonuçlara ulaşılmasını sağlamaktayız.

Bilgiye dayalı dizayn

Her dizayn aynı değildir. Üstelik bir çoğu birbirinin aynısıdır. Oysa bunları birbirinden ayıran farklı detaylar vardır. Bu detaylardan biri de bilgiye dayalı dizayn mı sorusuna verilen cevaptır. Kısacası yapılacak olan dizayn ve düzen işlemlerinin bilgiye dayalı olması gerekir. Çünkü bilgiye dayalı bir şekilde yapılan dizayn ile gelişigüzel yapılan bir dizayn arasında ciddi farklar vardır. Bilimsel veriler ve insanların davranış özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak o zaman bilgiye dayalı dizayn var demektir. Buna uygun yapılan estetik ve teknik çalışmaların somut sonuçları en kısa sürede görülecektir. Bu yüzden de market dizaynı profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Yapılan bu dizayn marketin genel görünümü, teması ve ilgi alanı ile uyumlu bir şekilde olmalıdır. Çünkü insanların alışveriş davranışları önemlidir. Yerleşim yaparken de satışı yüksek olması istenen ürünler ile diğer tüm ürünler en güzel şekilde sergilenmelidir. Bundan dolayı yerleşim planı yaparken bunu göz önünde bulunduruyoruz. Bunu da profesyonel dizayn işlemleri ile sağlıyoruz.

Faydaya dönük çözümler

Yaptığımız dizaynlarda her zaman faydayı ön plana çıkarıyoruz. Tabi ki görsellik de önemlidir. Fakat görsel açıdan olduğu kadar yapılan dizaynın size ne kadar fayda sağlayacağına da bakmalısınız. Böylelikle de işinizi kolaylaştıran, zaman kazandıran güzel bir dizayn ortaya çıkar.

Üretimden montaja

Market sektöründe uzun yıllar emek vermiş tecrübeli bir ekibiz. Tecrübe ve birikimlerimizi, market dizayn çalışmalarına aktarmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Market dizayn videolarımızı takip etmek için YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

Dekomika’da MARKET TASARIM

Beğen
[Toplam: 9 Ortalama: 5]
Call Now Button
Whatsapp Webten yaz
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayabilirsiniz 📞+902163870123
Veya yazmak için tıklayabilirsiniz 👇