Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Restoran Dizayn

Anasayfa » Restoran Dizayn

Restoran Dizayn İşlerinizi Usta Ellere Bırakın!

Restoran dizayn işleri gerçekten iyi bir ustalık ve dizayn anlayışı gerektirir. Bu nedenle işlerinizi usta ellere emanet edin! Yemekleriniz ne kadar güzel olursa olsun, eğer bir konseptiniz yok ise marka olma şansınız da düşüktür. Doğal olarak kendinize has bir tarz oluşturmak, yemeklerinize verdiğiniz lezzetin hak ettiği ilgiyi görsün istersiniz. Bu konuda çok titiz olmanız size öncelikli tavsiyemizdir.

Ahşap, başlı başına restorana bir çok mâna yükler. Dekomika Dizayn sayesinde şık ve modern bir mekana sahip olmanız çok doğal bir sonuçtur. Sektörde yıllarca hizmet vermiş yetenekli ustalarımız var. Ayrıca proje uzmanlarımız sayesinde istediğiniz sonuca ulaşırsınız. İnsanlar sırf dizaynından dolayı sizi tercih edecekler! Gerisi sizin maharetli ellerinize kalmış…

Günümüzde ihtiyaçlar doğrultusunda mekanlar da değişmektedir. Mesela restoranla ve kafe bir araya gelerek, kafe & restoran konseptinde mekanlar açılmaktadır. Kafe dizayn çalışmalarımızı da “kafe dizayn” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Fastfood Dükkanı Dekorasyonu

İnsanları mekanıma nasıl çekerim, restoranımı tam potansiyelde nasıl kullanırım? Farklı konseptler ve tasarımlarla, ayrıcalıklı restoran ve fastfood projeleri için bizi arayın. Mekanınızı baştan sona yenileyelim. Tadilat, dekorasyon ve iç tasarım alanında hizmet vermekteyiz.

Fast food dükkanı açmak istiyorum, fast food nasıl açılır? Bunun gibi sorularınıza cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sushi Restoran Tasarımları

Sushi Restoran

Size özel dizayn edilmiş birbirinden güzel restoranlar arasında sushi restoranları bir başka güzeldir. İşlenmiş metal paneller ve ahşabın birbiri ile etkileşiminden çıkan harika sushi restoran tasarımlarını mutlaka görmelisiniz. 

Dekomika Dizayn olarak, restoran dizaynı ve kurulumunda ülkemizin her köşesinde olduğu gibi dünyanın her ülkesine de hizmet vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz projelerimizin videolarını izlemek için YouTube kanalımızı takip ediniz.

RESTORAN ÖRNEK FOTOĞRAFLAR

Beğen
[Toplam: 8 Ortalama: 4.9]
Call Now Button