Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Ahşap Raf & Reyonlar

Anasayfa » Ahşap Raf & Reyonlar

Ahşabın Doğallığını Mağazanıza Yansıtın!
Farklı sektörlerden ürünlerin satışının yapıldığı mağazalarda ürünlerin nasıl ve ne şekilde sergilendiği oldukça önemli olmaktadır. Dışarıdan bakıldığında iyi bir izlenim veren bir işletme olmak ve bunun yanında içerisine giren müşterilerin ürünleri rahatlıkla inceleyip alışveriş davranışlarını olumlu yönde değiştirecek kadar etkili ortamlar ortaya çıkarmak için Ahşap Raf & Reyonlar kullanılarak mağazaların tasarımı yapılabiliyor. Özellikle doğallığı ile dikkat çeken ahşap malzemenin kullanılmasıyla meydana getirilmiş raf ve reyonların diğer pek çok malzemeye kıyasla çok daha kolay temizlenebilir yapıda olması ve mağazanın genel dekorasyonuna uygun şekilde farklı türlerinin rahatlıkla tercih edilebilmesi bu ürünleri daha cazip hale getiriyor.
Ahşap Raf ve Reyonlar için Yapılan Uygulamalar
Daha kolay temizlenebilmesi, çok uzun yıllar boyunca dayanıklı kalması, estetik bir görüntü ortaya çıkarmasıyla tercih edilen Ahşap Raf & Reyonlar için bu bölümlerin sahip olduğu özellikleri koruyabilmesi için çeşitli uygulamalar yapılmaktadır. Bunlar arasında rafların, reyonların ve ürünlerin ön plana çıkmasını sağlayacak olan ışıklandırmalar, metal çizgilerle ahşabın doğallığını ortaya çıkaracak olan müdahaleler yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak rafların ve reyonların süslenmesini sağlayacak olan küçük detaylarla birlikte ahşabın uzum ömürlü olmasına etki edecek olan vernikle, boyayla güçlendirme çalışmaları da yapılabilmektedir. Tasarımı sırasında ahşap malzemenin sunduğu imkanlar doğrultusunda istenen boyutlarda ve türlerde üretimi yapılabilen bu bölümlerle ideal raf ve reyonlar da ortaya çıkarılabilmektedir.
Hangi Ahşap Ürününün Kullanılacağı Neye Göre Seçilir?
Ahşabın yapım sürecinde geniş bir yaratıcılık imkanı vermesi sayesinde Ahşap Raf & Reyonlar oluşturulurken çok farklı ağaç kullanılarak raf ve reyonlar ortaya çıkarılabilmektedir. Aralarında çam, ladin, servi ve kabak gibi daha pek çok farklı ağaç türünün yer aldığı malzemeler arasında raf ve reyonların en iyi şekilde kullanılabileceği sonuçları ortaya çıkarmak da mümkün olmaktadır. Raf ve reyonların büyüklüğüne, bu bölümlerde satışı yapılacak olan ürünlerin boyutlarına, ürünlerin niteliğine, market ya da mağazanın genel olarak dekorasyonunda yapılan ışıklandırmalara bağlı olarak kullanılacak ahşap malzemenin farklılık göstermesi de mümkün olmaktadır. Her halükarda ortaya kaliteli ve çevresiyle uyumlu bir çalışma çıkarılmalıdır.

Beğen
[Toplam: 5 Ortalama: 5]
Call Now Button
Whatsapp Webten yaz
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayabilirsiniz 📞+902163870123
Veya yazmak için tıklayabilirsiniz 👇