Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Manav Reyonu

Anasayfa » Manav Reyonu

Manav Reyonu

Manav reyonu; Sebze ve meyvelerin parekende müşterilerin alışveriş yapabilmesine uygun tasarlanmış sergi tezgahlarıdır. Dekomika Dizayn olarak bizler, Manav Reyonu tasarımı yaparken her türlü faktör ve etkeni hesaplayarak Milimetre hassasiyeti ve üst düzeyde özveri ile çalışmalarımızı yapmaktayız.

Manav reyonlarımızı tasarlarken mevsimsel meyveler için özel geliştirmeler yaparak, işletmenin manav reyonuna ayırdığı alanın en iyi şekilde kullanmayı amaçlar ve uygularız. Bu sayede müşteriler aradıklarını kolayca bulur ve kolayca alışverişlerini yapabilirler.  Tasarım ve uygulamalarımızı yaparken meyve sebzelerin ömrünü uzatacak yada ezilmelerini veya çürümelerini engelleyecek çözümler üretiriz.

Manav Reyonu yapan firma dendiğinde Tecrübe, Tasarım, Dizayn ve Uygulama konusunda ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Manav Reyonu yaptırmak istiyorum yada Manav Reyonu tadilatı yaptırmak istiyorum derseniz mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Manav Reyonu

NEDEN BİZ? MANAV REYONU NASIL YAPIYORUZ?

ZAMANINDA İŞ BİTİRME

KALİTELİ ÜRÜNLER KULLANIMI

DÜRÜST VE KALİTELİ HİZMET

MODERN VE SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLER

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TÜM TALEPLERE CEVAP VEREBİLME

TÜM DETAYLARI VE FAKTÖRLERİ ÖNEMSEME

TÜM TECRÜBE VE BİLGİLERİMİZLE EN İYİYİ ORTAYA ÇIKARMA

MANAV REYONU UYGULAMAMIZ HANGİ İŞLETMELERİ KAPSIYOR?

Manav Reyonu hizmetimiz her türlü manavlar, sebze ve meyve halimarketler, süpermarketler, hiper marketler, küçük, orta ve büyük marketler, mega marketler, gross markatler, Discount Market,  Dragstore ve micro marketler gibi tüm meyve sebze satan manav reyonu olan işletmeleri kapsamaktadır. Boyut, durum, şekil ayırmadan tüm işletmelere manav reyonları tasarlayıp uygulama yapmaktayız.

NERELERE MANAV REYONU YAPIYORUZ?

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye‘ye Manav Reyonu tasarlayıp uygulamaktayız. Ayrıca Almanya, Belçika, İsviçre, Fransa, Türkmenistan, Azerbaycan, Tunus ve Dünya’nın her yerine hizmet veriyoruz.

MANAV REYONU ÖRNEKLERİ

Beğen
[Toplam: 5 Ortalama: 5]
Call Now Button
Whatsapp Webten yaz
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayabilirsiniz 📞+902163870123
Veya yazmak için tıklayabilirsiniz 👇