Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Manav Reyonu

Anasayfa » Manav Reyonu

Manav Reyonu

Manav reyonu; sebze ve meyveleri müşterilerinizin alması için tasarlanmış sergi tezgahlarıdır. Bu tezgahlar ne kadar kullanışlı ve kaliteliyse, müşterilerinizden geri dönüş de o kadar olumlu olur. Dekomika Dizayn olarak bizler, manav reyonu tasarımı yaparken her türlü faktör ve etkeni hesaplıyoruz. Ayrıca manav reyonu imalatı yapmaktayız.

Manav reyonlarımızı tasarlarken her şeyi dikkate alırız. Örneğin mevsimsel meyveler için özel geliştirmeler yaparız. Böylece sizin bunlara ayırdığınız alanı en iyi şekilde kullanmanızı amaçlarız. Buna uygun uygulamalar yaparız. Bu sayede müşteriler aradıklarını kolayca bulur ve kolayca alışverişlerini yapabilirler. Ayrıca meyve ve sebzelerin ömrünü uzatmanın yollarından biri de buna uygun reyon olmasıdır. Bu yüzden de tasarım ve uygulamalarımızı yaparken buna dikkat ederiz. Böylece meyve sebzelerin ömrünü uzatacak, ezilmelerini veya çürümelerini engelleyecek çözümler üretiriz.

Manav Tezgahı Yapan Firma mı Arıyorsunuz?

Manav tezgahı yapan firma dendiğinde ilk akla gelen firmayız. Her zaman tecrübe, tasarım, dizayn ve uygulama konusunda öncü firmayız. “Manav reyonu yaptırmak istiyorum” mu diyorsunuz? Ya da manav bölümü tadilatı yaptırmak” mı istiyorsunuz? Öyleyse bizimle iletişime geçiniz. Size en faydalı manav reyonunu en uygun fiyatlara yapalım.

Hizmetimiz Hangi İşletmeleri Kapsıyor?

Hizmetimiz meyve sebze satan, manav bölümü olan bütün işletmeleri kapsamaktadır. Bunlar; manav, sebze ve meyve halisüpermarket, hipermarket, küçük, orta ve büyük market, gross market, discount. Hiçbirini ayırmadan tüm işletmelere manav reyonları tasarlayıp uygulama yapmaktayız.

3D Manav Reyonu Çizimi

NEDEN BİZ? NASIL YAPIYORUZ?

ANALİZ & HESAPLAMA

ÖLÇÜLENDİRME

2D PROJELENDİRME

3D TASARIM

ÜRETİM VE MONTAJ

KALİTELİ MALZEME

DÜRÜST  HİZMET

 MEMNUNİYET

Manav Reyonu Ölçüleri

Manav reyonlarında ürünlerin dizildiği bölüm standart olarak zeminden 60 cm yükseklikten başlar. Bu bölümden yukarısı da reyonun çeşidine göre değişir. Örneğin aynalı bir manav tezgahının reyon yüksekliği genellikle 210 cm’de biter. Ama reyonun konacağı yere göre bu yükseklik tabi ki değişebilir. Reyonunuzda manav kasası kullanacaksanız, bu kasaların ölçüsü standart olarak 40×60 cm’dir. Farklı boyutlarda manav kasaları da mevcuttur. Eğer siz bu 40×60 cm lik manav kasasını kullanacaksanız reyonunuzun derinliği ve uzunluğu bu kasalara göre hesaplanmalıdır. Yani bu derinlik kasanın dik ya da yan duruşuna ve kasa konan yerin eğimine göre belirlenir. Mesela, yan yana kasa dizildiğinde, reyon bitiminde boşluk kalmaması gerekir. Tabi ki manav kasalarının dikine mi yoksa yatayına mı dizildiğine de bakmak gerekir. Reyondaki eğimin açısı da, aynanın açısına göre hesaplanmalıdır. Sonuç olarak; manav reyonundaki her detayın mutlaka bir amacı vardır.

Manav Reyonu Çeşitleri

Kullanım yerine ve amacına göre çeşitli modeller mevcuttur. Ürün çeşitliliğinize ve yerinize göre doğru reyonunu seçmeniz gerekir. Standart manav reyonu çeşitlerinden bazıları şöyledir;

  • Aynalı – aynasız
  • Kasa sayısına göre (2 kasalı, 3 kasalı vb.) 
  • Kat sayısına göre (tek katlı, 2 katlı, 3 katlı vb.) 
  • Orta ve yarım manav reyonları
  • Kolon etrafı
  • Soğutmalı

Nerelere Hizmet Veriyoruz?

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye‘ye hizmet vermekteyiz. Ayrıca Almanya, Belçika, İsviçre, Fransa, Türkmenistan, Azerbaycan, Tunus ve Dünya’nın bir çok yerine de hizmet veriyoruz.

Çalışmalarımızı izlemek için YouTube kanalımızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

MANAV REYONU ÖRNEKLERİ

Beğen
[Toplam: 8 Ortalama: 4.5]
Call Now Button