Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Dekomika Dizayn Hakkımızda Sayfası

Bizler, sektördeki tecrübemiz, ürün çeşitliliğimiz ve kalitemizle Dekomika Dizayn Dekorasyon & Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak hizmet vermekteyiz. Tasarımdan montaja kadar anahtar teslim proje hizmeti vererek, tecrübeli ekibimiz ve ekonomik çözümlerimizle farklı ve bu sektörde öncü firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

İşinin ustası ekibimizle otel, cafe, restoran, market, mağaza, pastane, fırın gibi çeşitli alanlardaki projelerle tasarım, üretim ve uygulama aşamalarını kendi bünyemizde çözüyoruz. Ve hizmet ağımızı büyüterek ülkemizin her köşesine hizmet verdiğimiz gibi dünyanın her yerinde de müşterilerimize çözüm ortağı oluyoruz.

Yapmış olduğumuz işler kısaca;  projelendirme, mağaza tasarım, mimari çalışmalar ile mağaza ve market dizaynı yaparak kurulum aşamasına kadar anahtar teslim proje çalışması yapmak. Ayrıca otel, cafe, pastane, fırın gibi çeşitli alanlarda aynı şekilde mimari tasarım ve uygulamalar yapmaktayız.

“Tasarımdan üretime, değişimin olduğu her yerdeyiz” diyerek, sizlere hizmet vermeye hazırız.

Vizyonumuz

Vizyon olarak en üst değerleri kendine hedef edinen firmamız, alışa geldiği gibi devam eden bir sistemin içerisinde olmak yerine, devamlı modernleşen mobilya sektörünün modernleşmesine katkı sağlayan firmaların içerisinde yer edinmeyi hedeflemektedir. Bu hedefimize siz değerli müşterilerimizin katkıları ve memnuniyetlerinizden yola çıkarak oluşturacağımız özgür tasarım ruhu ile ulaşmayı hedefliyoruz. Paylaşımcı bir bünyeye sahip olan Dekomika Dizayn olarak daha çok kişiye iş fırsatı sunmak, daha fazla kişi ile ekmeğimizi bölüşmek yine hedeflerimiz arasında yer almakta.

Ahşaba olan bağlılığımız ile ahşaba şekil vermeyi, dekore etmeyi seven ve mesleğini büyük bir aşkla yapan ustalarımız sayesinde, bu yolda yalnız kalmayacağımızı ve belirlediğimiz doğrultuda, belli durak ve aşamalardan geçerek markamızın daha bilinir bir hale geleceğine olan inancımız tamdır. Bu yönde şimdiye kadar attığımız adımlar ile kendimize belirlediğimiz istikamet doğrultusunda hızla ilerlemekteyiz…

Misyonumuz

“İşiniz, işimizdir” Prensibi ile çalışmakta olan bir firmayız. Emek sarf edilen, çaba harcanan her uğraş elbette alkışı hak eder, fakat bu bizi sıradan bir firma olmaktan alıkoymaz! Bu sebeple yaratıcılığımızı ve özgün fikirlerimizi devamlı canlı tutarak,  işimizi en iyi, en güzel şekilde beğenilerinize sunmak, siz değerli müşterilerimizden gelen taleplerle daha dinamik bir yapıya bürünmek misyonumuzdur. Firma sistemimizin en püf noktası, müşteri ruhunu iyi analiz etmesi ve böylece beğeninin göreceliğini minimize edebilmesidir. Güzel her zaman güzel olsa bile, her bir güzelin bir özeli olduğu düşüncesiyle sizlere sizin tasarımızı sunmaktır misyonumuz. Bunu yaparken ki en büyük güvenimiz ise, ruhumuz, hayal dünyamızın özgürlüğü ve sizlerin fikirleridir elbette…

Call Now Button