Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Bakliyat & Baharat Reyonu

Anasayfa » Bakliyat & Baharat Reyonu

Hijyenik Bakliyat Baharat Reyonları

Bakliyat ve baharat ürünlerinin satıldığı yerlerde bunların nasıl saklandığı, müşterilere nasıl sunulduğu oldukça önemlidir. Sürekli olarak müşterilerin içinde gezdiği bir markette açık ürün satmanın şartları vardır. Böyle yerlerde açıkta kalan bakliyat ve baharat ürünlerinin sağlıksız olması söz konusudur. Bundan dolayı da bu tür gıda maddelerinin en sağlıklı şekilde korunmasını sağlayacak olan reyonlar tercih etmelidir. Bunu yaparken reyon görsel açıdan ilgi çekici olmalıdır. Ve müşterilerin ürünleri rahatlıkla inceleyebilmesini sağlayacak şeffaf görünümlü bölümlere yer verilmelidir.

Reyonların Düzenlemesi Nasıl Yapılmalıdır?

Bakliyat ve baharat satışının yapılacağı reyonlar mutlaka birbirinden ayrı bölümlerden oluşmalıdır. Bu bölümlerin birleşmesiyle bir bütün reyon ortaya çıkar. Metal çerçeveler sayesinde hem ürünlerin hazne içinde tutulması hem de bu bölümlerin temizliği sırasında kolaylık sağlamaktadır. Cam kapakları sayesinde dışarıdan da ürünler rahatlıkla görülecektir. Aynı zamanda sahip olduğu estetik görüntü ile müşteriler ürünleri rahatlıkla incelemesini de mümkün hale getirmektedir.

Uygun Fiyatlı Uzun Ömürlü Reyonlar

Bakliyat ve baharat ürünlerinin satışının yapılacağı market ve mağazalarda bu reyonlar uzun yıllar kullanılabilir. Böyle kaliteli reyonların kolay temizlenebilir oluşu da uzun ömürlü olmasında etkili olmaktadır. Bakliyat baharat reyonlarında kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Uygun fiyatlarla reyonları sizin isteğinize göre tasarlayıp imalatını yapıyoruz. Özellikle reyonun tasarımını sizin istediğiniz şekilde değiştirebiliyoruz. Böylece hazır uygulamalardan farklı olarak tasarladığımız reyonları tasarım aşamasında görebiliyorsunuz. Onayınızdan sonra da üretimini yapıyoruz.

Market dizaynı ve bakliyat baharat bölümü çalışmalarımızdan örneklere bakmak için YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

BAKLİYAT BAHARAT REYONU FOTOĞRAFLARI

Beğen
[Toplam: 4 Ortalama: 5]
Call Now Button