Size bir telefon kadar yakınız
+90 216 387 01 23

Unlu Mamul – Ekmek Reyonu

Anasayfa » Unlu Mamul – Ekmek Reyonu

Unlu Mamuller Dizaynı Nasıl Yapılır?

Mağazalarda, marketlerde ve satış alanlarında satılan gıda ürünlerinin sergilendiği raf ve reyonlar önemlidir. Bu ürünlere uygun raf ve reyon olmalıdır. Başarılı ve profesyonel bir şekilde yapılan bunun gibi çalışmalar ile bir çok avantaj sağlanabilmektedir. Özellikle tazeliğini uzun süre koruyamayan hızlı tüketim ürünlerinde reyon planlaması ve dizaynı çok önemlidir. Bu nedenle unlu mamuller gibi ürünleri satan yerler için daha özenli reyon dizaynları olmalıdır. Firmamız buna uygun reyon çalışmalarını yaparak unlu mamuller için doğru reyon çalışmaları hazırlamaktadır. Market içerisinde bu bölümlerin oluşturulması konusunda en etkili planlamayı yapmaktayız.

Unlu Mamuller İçin Reyon Dizaynı

Marketin gıda ürünleri satan bölümlerinde fiziki yapısına en uygun şekilde reyonlar yapılmalıdır. Yapılacak reyonlar marketin belirlenen alanına en uygun şekilde olmalıdır. Mesela market projesinde ekmek reyonunun yerleşimi yapılırken rasgele bir yer seçilemez. Ayrıca kullanılacak reyonlar için malzemelerin seçimi tamamen sergilenecek ürünün türüne göre belirlenmektedir. Aydınlatma gibi işlemlerde de ürünlere uygun olanı seçilmelidir. 

Başarılı Unlu Mamuller Dizayn İşlemleri

Market ve mağaza reyon çalışmaları ile dizayn işlemlerinde her zaman müşterilerin alışveriş davranışları ön planda tutulmalıdır. Bu konularda bilgiye dayalı çalışmalar yapılması somut sonuçlara ulaşılmasını sağlayacaktır. Yapılacak unlu mamuller reyon dizaynları için de bu durum geçerlidir. Ürünlerin başarılı bir şekilde sergileneceği alanın oluşturulması ürün satışları ile uzun süre rafta kalabilmesini sağlamaktadır. Firmamız mağaza ve marketler için en başarılı unlu mamul reyonlarını profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Market dizaynı ve unlu mamuller bölümü çalışmalarımızdan örneklere bakmak için YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz.

UNLU MAMULLER FOTOĞRAFLARI

Beğen
[Toplam: 4 Ortalama: 5]
Call Now Button